Skip to main content

Douwe Bob is ‘behoorlijk biseksueel’


Geplaatst op: 11-03-2016

Douwe BobIn de aanloop naar het Eurovisie Songfestival steekt Douwe Bob zijn seksuele geaardheid niet onder stoelen of banken. Op de vraag van OUTtv wat zijn meest opvallende homotrekje is, antwoordt de 23-jarige singer-songwriter spontaan: seks met mannen.

Douwe Bob had in het verleden al eerder verteld uit nieuwsgierigheid te hebben geëxperimenteerd met mannenseks. ,,Ik ben met een man naar bed geweest, puur om te proberen, ik wilde weten hoe dat was”, vertelde Douwe vorig jaar in JFK Magazine. Nu zegt hij van zichzelf ‘toch aardig bi’ te zijn.

In het interview vertelt Douwe ook over zijn protestnummer Slow Down waarmee hij naar Stockholm afreist. Hij komt op 10 mei voor het eerst in actie tijdens de eerste halve finale. OUTtv zendt het interview met de 23-jarige Douwe donderdagavond uit.

Bron: AD.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.