Skip to main content

Zangeres Emma Heesters (28) deelt heftig nieuws na verwijdering lymfeklieren: ’Kanker is uitgezaaid’


Geplaatst op: 06-01-2025

Emma Heesters (28) heeft de laatste chemotherapie erop zitten, maar blijkt nu ook uitzaaiingen te hebben. Dit schrijft ze maandagochtend op Instagram. De zangeres maakte in november bekend te zijn gediagnosticeerd met baarmoederhalskanker.

„De allerlaatste chemo, super blij! Maar helaas is mijn behandeltraject nog niet klaar. Eerst wees alles erop dat ik in stadium 1 zat, maar na een operatie van het verwijderen van lymfeklieren kreeg ik te horen dat mijn kanker uitgezaaid was (stadium 3)”, laat Emma weten.

Hierdoor moest ze naast chemotherapie ook bestralingen ondergaan. „Ik heb de afgelopen weken dus niet alleen elke week chemotherapie gehad, maar ook 5x per week bestraling/radiotherapie. De komende weken worden de laatste, zware, loodjes!”, aldus Emma.

Ook attendeert ze haar volgers erop een uitstrijkje te laten maken.

Bron: Telegraaf.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.