De Roelvinkjes, de realitysoap rondom zanger Dries Roelvink en zijn gezin, krijgt geen vervolg. Volgens RTL5 wordt de serie niet in de programmering van dit najaar opgenomen.
Dat het voorlopig bij één seizoen blijft, is een domper voor Dries en zijn zoon Dave. Na de laatste uitzending in april, hoopten de Amsterdammers vurig op een vervolg.
De Roelvinkjes werd wekelijks op dinsdagavond om 20.30 uur op RTL5 uitgezonden. Fans van de soap zagen onder andere hoe Dries ’s nachts zijn plasje in een emmer doet, hoe hij tijdens elke vlucht een net pak draagt en hoe Dave een acteercursus volgt. Dries‘ vrouw Honoria en ex-vrouw Lucienne brachten een bezoekje aan een plastisch chirurg voor een liposuctie en liquid facelift. Ook kwam Donny, het broertje van Dave, in beeld.
Bron: AD.nl