Skip to main content

Trijntje komt met door Anouk geschreven album


Geplaatst op: 23-04-2015

Trijntje OosterhuisWalk Along is niet alleen het lied waarmee Trijntje Oosterhuis op 19 mei deelneemt aan het Eurovisiesongfestival in Wenen, het is tevens de titel van haar nieuwe album. De zangeres heeft een contract getekend bij Warner Music Benelux, de platenmaatschappij die haar album op 15 mei uitbrengt.

Op het gelijknamige album ontbreekt single Walk Along niet. Bovendien staan er tien andere nieuwe tracks op die door Trijntjes collega Anouk zijn geschreven en geproduceerd. De twee doken in 2012 ook al samen de studio in.

Trijntje ziet Anouk als haar soulmate. “Anouk is in staat mij te inspireren en mij andere dingen als zangeres te laten doen. Werken met haar staat heel dicht bij mij. Die connectie klopt.”

 

Bron: Ad.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.