Skip to main content

Thomas Berge wil wachten met huwelijk


Geplaatst op: 23-04-2014

Thomas BergeThomas Berge wil toch nog even wachten voor hij met zijn vriendin Myrthe Mylius in het huwelijksbootje stapt. “Ik ben destijds misschien iets te hard van stapel gelopen.”

Dat zegt de zanger in een interview met Story.

Berge en zijn vriendin zijn nu bijna een jaar de ouders van zoontje Jack en hebben er nooit een geheim van gemaakt graag een groot gezin te willen.

Hoewel de zanger daar nog steeds naar uitkijkt, zegt hij ook daarmee voorlopig toch nog even te willen wachten.

“Het is belangrijk dat we wat meer rust in ons leven brengen. Myrthe heeft een zware bevalling gehad en is daar nog niet helemaal bovenop. We willen dus even wachten. En we zijn nog veel te veel aan het genieten van Jack.”

Daarbij is een grote bruiloft momenteel financieel niet haalbaar voor de 24-jarige zanger. “Als ik met Myrthe trouw, dan moet het helemaal af zijn. Ik wil op een mooie locatie ergens in Italië trouwen. Ik spaar goed zodat ik over een poosje op een speciale manier mijn droomvrouw ten huwelijk te vragen.”

Mylius zegt niet echt behoefte te hebben aan een enorme bruiloft. “Voor mij mag het simpel. Op de fiets naar het gemeentehuis, daar trouwen en daarna picknicken in een park. Maar Thomas heeft al een plan in zijn hoofd zitten en vindt dat van mij maar niets. Ik wacht dus rustig af.”

Bron: nu.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.