Skip to main content

Stressmoment voor Douwe Bob tijdens Budapest-trip


Geplaatst op: 14-08-2015

Douwe BobDe Nederlandse singer-songwriter Douwe Bob (22) heeft al jaren last van vliegangst. Maar dat weerhoudt hem er niet van om af en toe toch het vliegtuig te pakken. Douwe stapte vrijdag met enige aarzeling in een toestel richting de Hongaarse hoofdstad Budapest. Een stressmomentje, zo blijkt uit een foto die hij op Instagram zette.

De afgelopen jaren probeerde Douwe Bob – die in 2012 de eerste editie van het programma ‘De beste singer-songwriter van Nederland’ won en vervolgens meerdere hits scoorde  – van zijn vliegangst af te komen. Dus stapte hij vorig jaar mei voor optredens op bevrijdingsfestivals in een helikopter. Daarna leek zijn vliegangst zo goed als verdwenen. ,,Het viel mee”, zei Douwe Bob na afloop van zijn 5 mei-avonturen.

Maar nu, ruim een jaar later, blijkt dat de vliegangst toch weer in alle hevigheid kan toeslaan bij de jonge ster. Bij de foto op Instagram – waarop is te zien hoe hij met een angstig gezicht wordt bijgestaan door bandlid-gitarist Jeroen Overman – schrijft Douwe: ‘Kan ik dit? Ik kan dit”.

Douwe Bob treedt na het weekend op tijdens het festival Sziget Detox in het Hongaarse dorpje Bedepuszta.

Bron: AD.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.