Een verrassende cast, daar heeft Hans Cornelissen wel voor gezorgd. Esmée Dekker uit Driebergen, pas 23 jaar en begiftigd met een dijk van een stem, kruipt in de rol van Eliza Doolittle. Sjoukje Hooymaayer (76) in die van Mrs. Higgins, moeder van de professor ( Chris Tates).
De keuze voor Sjoukje is niet helemaal toevallig: in een ver verleden schitterden zij en Hans 12 jaar en 212 afleveringen lang als moeder en zoon in de ongekend populaire VARA-serie Zeg ’ns AAA.
De repetities van de nieuwe My Fair Lady gingen deze week van start. Voor Sjoukje en Esmée is het zware werk begonnen.
Sjoukje: „De musical is leuk en feestelijk. De laatste keer dat hij werd gespeeld is alweer jaren geleden. Iedereen moet hem weer zien. De wereld is al treurig genoeg, kom op!”
Bron: Telegraaf.nl
