Skip to main content

Shockrockband KISS kondigt afscheidstournee aan


Geplaatst op: 21-09-2018

Easybookings logo 2016Na 45 jaar in de muziekbusiness neemt KISS afscheid. De Amerikaanse shock- en hardrockband heeft aangekondigd ermee te stoppen en dat One Last, KISS End of The Road World Tour hun laatste tournee zal zijn.

Hoewel de tourdata nog niet zijn bekendgemaakt, heeft Kiss beloofd dat het een tournee zal worden om te onthouden, ‘de luidste met de meeste hits en de meeste explosies’, aldus frontman Gene Simmons op Instagram.  ,,Alles wat we hebben opgebouwd en alles wat we de afgelopen vier decennia hebben veroverd, had nooit kunnen gebeuren zonder de miljoenen mensen wereldwijd die in die jaren clubs, arena’s en stadions hebben gevuld.”

De hardrockband kan in Amerika tot een van de succesvolste bands aller tijden worden gerekend. In Nederland werd KISS vooral bekend door de hit I Was Made for Lovin’ You. De rockers gaven dinsdagavond nog het openingsoptreden in de finale van America’s Got Talent.

Bron: AD.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.