Skip to main content

Paul de Leeuw wil Heel Holland Bakt doen


Geplaatst op: 09-03-2016

Easybookings logo 2016Het zou hem wel wat lijken: rondlopen tussen de kandidaten van Heel Holland Bakt, terwijl zij de lekkerste gerechten maken. Paul de Leeuw zou Martine Bijl willen vervangen voor het nieuwe seizoen van het populaire bakprogramma.

Dat vertelt de presentator dinsdag aan de dj’s van Evers Staat Op, als Edwin Evers hem voorlegt dat zijn naam is genoemd als opvolger van de geliefde Martine Bijl.

”Als ze me zouden vragen, als ik mag van de VARA, zou ik het natuurlijk doen. Ik sta gelijk in die tent”, aldus Paul de Leeuw. Maar hij geeft aan dat andere, wat ‘rijpere’ presentatoren zoals Hanneke Groenteman of Nelleke van der Krogt daar ook zeer geschikt voor zouden zijn.

Martine slaat het komende seizoen van Heel Holland Bakt nog even over, omdat ze nog herstelt van de hersenbloeding die haar trof. “Ze heeft er alles aan gedaan en doet dat nog steeds, maar het lichaam laat zich nu eenmaal niet dwingen”, liet Martines echtgenoot Berend Boudewijn vorige week weten in een verklaring.

“Heel Holland Bakt is Martine buitengewoon dierbaar, maar ze heeft meer tijd nodig. Als ze bepaalde grenzen overschrijdt, is dat nadelig voor haar genezing. We hopen allemaal dat ze de gelegenheid krijgt om in alle rust te doen wat ze doen moet.”

Bron: Telegraaf.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.