Skip to main content

Nick Schilder gaat boyband vormen in The Next Boy/Girl Band


Geplaatst op: 01-02-2016
Nick & SimonNick Schilder is toegevoegd aan het SBS6-programma The Next Boy/Girl Band. De zanger zit in het team dat een succesvolle jongensgroep moet gaan samenstellen.

The Next Boy/Girld Band is een talentenjacht waarin twee teams respectievelijk een meiden- en een jongensgroep onder de hoede nemen.

Producent en liedschrijver John Ewbank zit in het ‘meidenkamp’ en wordt daarmee tegenstander van Schilder.

De audities verlopen in twee fases. Eerst worden deelnemers beoordeeld op hun danskwaliteiten en hun uiterlijk, daarna op hun zangtechniek.

De eerste aflevering van The Next Boy/Girl Band zal in het najaar verschijnen. Kandidaten kunnen zich nog opgeven.

Bron: NU.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.