Skip to main content

Nederlandse acts presenteren zich voor Duitse markt


Geplaatst op: 22-09-2014

Tim AkkermanDiverse Nederlandse bands waren dit weekend aanwezig op het Reeperbahn Festival in Hamburg om zich aan het Duitse publiek voor te stellen.

Zo was Music City The Hague voor de derde keer op rij aanwezig het Reeperbahn Festival, met optredens van onder meer The Deaf, Tim Akkerman en Taymir.

Ze traden op een speciaal geconstrueerd buitenpodium op, gelegen aan de Speilbudenplatz. Music City The Hague wordt ondersteund door Gemeente Den Haag.

Elders in de stad waren er shows van Nederlandse bands als Navarone en DeWolff. De skaband Bazzookas trad al voor het vijfde achtereenvolgende jaar enkele dagen achter elkaar op tijdens het Reeperbahn Festival. De groep presenteerde daar de Engelstalige variant van het album Skaradio.nl.

Het Reeperbahn Festival is met zijn vele en uiteenlopende concerten in de wijk Sankt Pauli en de diverse conferenties te vergelijken met Eurosonic in Groningen of SXSW in Houston. Het wordt door muziekindustrieprofessionals gezien als een van de belangrijkste ontmoetingsplekken voor popmuziek in Europa.

Naast muziek werd ook de algehele creatieve industrie in Hamburg uitgelicht. Ontwikkelaars van computergames lichtten nieuwe projecten toe en diverse start-ups presenteerden hun ideeën, variërend van een digitale behandelingsmethode tegen tinnitus tot een handzame server voor online dataopslag.

Reeperbahn is berucht vanwege de vele prostitutie en het brede aanbod van erotiek. Bovendien is er een sterke connectie met The Beatles. De Britse rockgroep trad er begin jaren 60 veel op, vlak voor de grote doorbraak. Bekende plekken waar The Beatles optraden zijn Indra, Top Ten, Kaiser Keller en de afgebrande Star Club.

Bron: Nu.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.