Skip to main content

Natasja Froger vindt nadelen botox te groot


Geplaatst op: 02-12-2015
Natasja FrogerNatasja Froger denkt niet dat ze snel gebruik zal maken van botox. De presentatrice vindt de nadelen van de cosmetische ingreep te groot.

“Het grote nadeel van botox vind ik dat met je rimpels en je frons ook je gezichtsuitdrukking verdwijnt”, aldus Froger (50) in gesprek met Vriendin.

De presentatrice denkt dat het gebruik van botox haar in haar werk dwars kan zitten. “Stel je voor dat iemand mij in een programma een droevig verhaal vertelt en ik zou eruitzien alsof het me niks doet. Nee, dan ben ik liever puur natuur. Met frons en rimpels.”

Froger sluit voor de toekomst echter niet uit dat ze de cosmetische ingreep alsnog laat uitvoeren. “Maar tot nu toe wil ik het niet.”

Bron: NU.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.