Skip to main content

Matsoe Matsoe heeft het ‘te druk’ voor een vriendin


Geplaatst op: 09-07-2014

Matsoe Matsoe

Matsoe Matsoe zou door zijn bekendheid van het programma Oh Oh Cherso naar eigen zeggen iedere avond seks kunnen hebben, maar hij heeft het “te druk”.

“Ik besteed vaker liever mijn tijd aan muziek dan aan een vrouw die ik niet ken”, aldus de realityster, die eigenlijk Joey Spaan heet, tegen Viva.

“Ik heb niets te klagen wat betreft aandacht. Als ik zou willen, zou ik bijna elke avond wel seks kunnen hebben”, vertelt Spaan, die naar eigen zeggen regelmatig nummers toegeschoven krijgt.

“Een vrouw die als een hondje achter me aanloopt, verveelt snel. Het moet wel een spelletje blijven om haar te veroveren.”

De realityster werkt tegenwoordig vooral als dj en heeft het druk met zijn muzikale carrière opbouwen. Een nieuwe liefde vinden komt daardoor op een tweede plaats.

“Eens per maand mis ik in bed een paar lekkere billen tegen me aan. Maar niet te vaak, want alleen slapen vind ik heerlijk. Ik moet er niet aan denken elke dag een vrouw tegen me aan te hebben liggen. Ga lekker naar je eigen nest, denk ik dan.”

Hoewel zijn bekendheid hem vaak helpt met het ontmoeten van nieuwe mensen, merkt Spaan ook wel dat het niet altijd even makkelijk is. “Soms kan ik best last hebben van mijn imago, meisjes denken dat ik iedere avond een andere vrouw naai. Een leuk meisje er van proberen te overtuigen dat het niet zo is, kan best lastig zijn.”

Bron: Nu.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.