Karen, Kristel en Josje zullen nog een jaar touren als K3, daarna zullen de fans definitief afscheid moeten nemen van de dames.
De dames hebben aangegeven nog een jaartje door te gaan. Zo geven ze op zondag 17 april 2016 hun afscheidsconcert in Hasselt, waar ze meteen ook de fakkel zullen doorgeven aan drie nieuwe meisjes. Bij het afscheidsconcert “de tour van K6 (K3 x 2)”, zullen ook de nieuwe leden van K3 optreden.
De opvolgers worden geselecteerd via de talentenjacht “K3 zoekt K3” – die vanaf september wordt uitgezonden op SBS6 en VTM. Inmiddels hebben zich al meer dan 5.000 meisjes voor de talentenjacht ingeschreven.
K3 bestaat sinds 1999, toen nog met Kathleen Aerts. K3 maakte sindsdien negentien kinderalbums en bracht 25 dvd’s uit van concertregistraties en films. Daarnaast maakten de zangeressen televisieprogramma’s en musicals.
Bron: telegraaf.nl