Skip to main content

Hind en Marcel Boekhoorn uit elkaar


Geplaatst op: 16-12-2015

HindZangeres Hind Laroussi en haar 25 jaar oudere miljardair Marcel Boekhoorn zijn uit elkaar.

De voormalig Idols-deelneemster en Boekhoorn waren drie jaar bij elkaar.

Ze waren vorige week nog aanwezig op de VIP-night van Masters of LXRY, waar zij samen poseerden. De breuk lijkt onverwachts, Hind wil er niet over uitweiden. “Het is al verdrietig genoeg zo”, laat zij weten aan Shownieuws.

“Ik ben heel erg verliefd, ik ben heel gelukkig”, zei Hind in februari 2013 tegen Privé. De vader van Hind speelde destijds voor cupido. Hij kende Boekhoorn, die een groot deel van zijn fortuin vergaarde door de verkoop van Telfort en bakkerijketen Bakker Bart, uit het zakenleven. Marcel liet weten Hind een aantrekkelijke vrouw te vinden en een hapje met haar te willen eten.

Boekhoorn had eerder een relatie met Tatjana Simic, Hind met o.a. BrainpowerHind (31) en de steenrijke zakenman schelen bijna 25 jaar.

Het management van Hind zegt dat de zangeres en de miljardair op goede basis uit elkaar zijn gegaan en onthult de reden van de breuk: “Een kinderwens van Hind kon niet worden vervuld. Beiden zijn verdrietig en er is nog steeds sprake van liefde en respect.”

Bron: Telegraaf.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.