Skip to main content

Hans Kraay Jr. rouwt om overleden ex-vrouw


Geplaatst op: 19-05-2014

Hans Kraay Jr.

Hans Kraay Jr. rouwt om zijn overleden ex-vrouw. De presentator kreeg afgelopen week te horen dat Claudia Sanders is gestorven.

De 45-jarige ex-vrouw van Kraay Jr. beroofde zichzelf afgelopen week van het leven, zo vertelt Kraay Jr. aan Story.

“Ik kan bijna niet reageren, zo erg vind ik het”, aldus de presentator die in 1997 met zijn ex trouwde, na een relatie van zeven jaar. Een jaar later, in 1998, gingen de twee uit elkaar.

“Het is zestien jaar geleden dat we uit elkaar zijn gegaan, maar het nieuws raakt mij oprecht. Stokstijf stond ik aan de telefoon toen ik het belletje kreeg.”

De 54-jarige presentator heeft met zijn huidige vrouw Sophie gepraat om de klap te verwerken. “We hadden het erover hoe zwaar die laatste weken of dagen voor haar geweest moeten zijn om tot het besluit te komen uit het leven te stappen.”

Kraay Jr. wenst de twee kinderen van zijn ex-vrouw veel sterkte toe. “Op dit moment denk ik veel aan haar vader en haar kinderen. Het zal je maar overkomen.”

Bron: Nu.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.