Skip to main content

Gerard Joling vervangt Carlo Boszhard in ’Oh, wat een jaar!’


Geplaatst op: 27-06-2023

Gerard JolingGerard Joling is komend najaar te zien als teamcaptain in het RTL-programma ’Oh, wat een jaar!. De 63-jarige entertainer vervangt Carlo Boszhard, die deze rol in eerdere seizoenen vervulde.

„Ik vind het een feestje om onderdeel te worden van dit onwijs gezellige programma en om weer samen te mogen werken met Chantal en Ruben”, laat Joling maandag weten aan RTL Boulevard. Boszhard stopt om zich te richten op andere programma’s. „Ik geef graag het stokje over aan mijn lieve collega Gerard Joling. Ik weet zeker dat hij voor een en al gezelligheid gaat zorgen”, aldus de presentator.

Het nieuwe seizoen van het programma gaat van start op zaterdag 9 september en wordt wederom gepresenteerd door Chantal Janzen. Naast Joling neemt Ruben Nicolai net als eerdere seizoenen opnieuw de rol van teamcaptain op zich.

In Oh, wat een jaar! staat elke aflevering een specifiek jaar centraal. Aan de teams de taak om vragen over dat jaar te beantwoorden. Janzen, Joling, Nicolai en hun gasten gaan elke week helemaal verkleed in de mode van toen.

Bron: Telegraaf.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.