Skip to main content

Georgina Verbaan komt te laat bij lunch met de koning


Geplaatst op: 25-04-2016
Georgina VerbaanGeorgina Verbaan is vrijdag een kwartier te laat aangekomen op een lunch met koning Willem-Alexander. Zij was haar autosleutels kwijt. Dat verklaart de actrice voor de camera van Shownieuws.

“Ik kon ze niet vinden, ze zaten in een rugzak die ik al heel lang niet gebruikt had”, aldus Verbaan. Zij was uitgenodigd voor de lunch omdat zij een Gouden Kalf heeft gewonnen. “Ik zat ook nog eens tegenover de koning, dat was een ongemakkelijk moment.”

Koning Willem-Alexander en koningin Máxima organiseren jaarlijks een lunch voor Nederlanders die een bijzondere prestatie hebben geleverd.

Andere genodigden waren dit jaar acteur Martijn Fischer en dj Ruud de Wild. “De koning is een toffe gozer, ik had niet verwacht zo met hem te kunnen lachen”, stelde de dj voor Shownieuws.

De lunch vond plaats op Paleis Noordeinde in Den Haag.

Bron: NU.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.