Skip to main content

Frits Sissing presenteert Best of Musical


Geplaatst op: 04-02-2014

Frits Sissing gaat het eenmalige concert Best of Musical presenteren. “Het is heerlijk om weer even op de planken te staan in een musicalsetting”, blikt de presentator vooruit. De show, een eerbetoon aan Frits Sissingtwintig jaar musicals in Nederland, is op 18 april te zien in de Goudse Schouwburg in Gouda.

“Soms een mooi en klein liedje, soms een uitbundig nummer met ingewikkelde choreografieën. Dat is waarom ik zo van musical houd”, vervolgt de 50-jarige Sissing in een verklaring. Best of Musical volgt de show Musical Memories op, die vorig jaar plaatsvond in Haarlem.

Eerder werd bekend dat musicalsterren als Tony Neef, Ron Link en Cystine Carreon het podium beklimmen. “Ik kijk ernaar uit om er, samen met de cast, een gezellig avond van te maken in een reis door twintig jaar musicals in Nederland.”

Bron: Nieuws.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.