Skip to main content

Fred van Leer en Victoria Koblenko maken pikante Sekstest


Geplaatst op: 08-01-2016

Victoria KoblenkoStylist Fred van Leer (39) en actrice-presentatrice Victoria Koblenko (35) wagen zich binnenkort aan de Nationale Sekstest 2016. In totaal nemen acht BN’ers aan de pikante test deel, meldt RTL donderdag. De ‘kennisshow met een stout randje’, die wordt gepresenteerd door Yolanthe Sneijder-Cabau en Rick Brandsteder, wordt woensdag uitgezonden.

Van Leer en Koblenko mogen schrijver Jan Heemskerk, presentator Marc de Hong, vlogger-dj Monica Geuze, rapper Keizer, presentatrice Sylvana Simons en B-Brave-zanger Dioni Jurado tot hun concurrentie rekenen.

Voor de Rotterdamse stylist Fred van Leer is winnen niet per se noodzakelijk, maar is kennis opdoen altijd mooi meegenomen. ,,Ik ben benieuwd of nog iets nieuws kan leren”, vertelt hij deze krant.

De Vlaamse seksuoloog Goedele Liekens zal de test – die de deelnemers laat zweten op hun seksuele kennis – toelichten. Ook worden de hersenen van de vijf publieksvakken ‘de sekswerkers, de bachelors, de bachelorettes, de senioren en de homoseksuelen’ gekraakt. De vragen worden uitgebeeld met filmpjes en studio-acts.

De Nationale Sekstekst is op 13 januari om 20.30 uur te zien op RTL5.

Bron: AD.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.