Skip to main content

Do en Xander de Buisonjé presenteren Hofvijver-feest


Geplaatst op: 03-12-2014

DoDe artiesten Do en Xander de Buisonjé presenteren het grote Staatsloterij Oudejaarsfeest op de Haagse Hofvijver.

Het is voor het eerst dat de gemeente Den Haag bij de viering van Oud & Nieuw de handen ineen slaat met de Staatsloterij, SBS6 en Niehe Productie.

Verschillende bekende artiesten zullen vanaf een drijvend podium op de Hofvijver optredens verzorgen. Ook zal een groot vuurwerk worden afgestoken op deze historische locatie.

Na ruim 250 jaar zal, zo melden de organiserende partijen vanmiddag in een persconferentie, er weer een groots vuurwerk worden afgestoken op de Hofvijver bij het Binnenhof. De laatste keer dat dit gebeurde was in 1749. Ook voor de Staatsloterij is het een historische plek. In de Ridderzaal, op steenworpafstand, vond in 1726 de allereerste trekking plaats.

Bron: AD.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.