Bekende Nederlanders zijn geïnspireerd geraakt door de sterrenselfie die Ellen DeGeneres bij de Oscars maakte.
Zo greep Martijn Krabbé zijn kans toen hij werd vergezeld door Linda en John de Mol en Humberto Tan. “Ik heb er ook 1!!!” schrijft de opgewekte presentator. De foto is echter nog geen dertig keer geretweet. Hij was zelfs zo enthousiast dat hij nog meer BN’ers ging verzamelen voor een nieuwe foto.
Bekijk hier de foto.
De foto van de presentatrice van de Oscars, Ellen DeGeneres, is inmiddels bijna drie miljoen keer geretweet. Een absoluut record. Ze stapte tijdens de show van het podium af om de selfie te maken.
Bradley Cooper maakte de populaire foto waar sterren als Jared Leto, Jennifer Lawrence, Julia Roberts, Brad Pitt, Angelina Jolie, Meryl Streep en Kevin Spacey op schitteren.
Bron: Telegraaf.nl