‘Maestro’, de populaire dirigentenwedstrijd voor BN’ers, maakt zich op voor een nieuwe reeks afleveringen. Deze keer schijnen de kandidaten nog fanatieker te zijn dan twee jaar geleden.
„Er zit er zelfs één tussen die een grote som geld heeft geboden aan een prominente Nederlandse dirigent, in ruil voor lessen”, vertelt jurylid Dominic Seldis. „Die dirigent heeft dat afgeslagen, overigens.”
Het programma wordt de komende acht donderdagavonden uitgezonden op NPO 1 (20.30 uur). De kandidaten zijn Carlo Boszhard, Marlies Dekkers, Frans Duijts, Oscar Hammerstein, Sylvana Simons, Susan Smit, Lucille Werner en Spike van Zoest. De live finale vindt plaats op 18 december.
Het vorige seizoen werd gewonnen door Lenette van Dongen nadat zij in de finale Tanja Jess versloeg.
Bron: Telegraaf.nl