Elk jaar wordt de Partyawards georganiseerd, dè awardshow voor
partyartiesten. Met 200 optredens per jaar van Friesland tot Mallorca kan onze Rinus met recht een echte partyartiest genoemd worden! Het was dan ook geen verrassing dat Rinus genomineerd werd voor een award.
Iedereen kent de hits Marlous onder de douche, Toeter op de scooter, Ushi Dushi of één van de vele anderen. En dan hebben we het nog niet eens over de kenmerkende dans, de Rups, uitgevonden door Zanger Rinus.
Een nominatie voor de Partyawards kon dan ook niet uitblijven, de organisatie nomineerde Rinus voor de aanmoedigingsaward. Blijkbaar gunde ook het merendeel van de stemmers Rinus deze award want de meeste stemmen gingen naar Zanger Rinus. ‘Ik ben natuurlijk al jaren bezig maar het is altijd leuk om aangemoedigd te worden’, aldus Rinus.
Het volgende project is alweer in de maak, een kerstsingle voor de Coen en Sander Show op 3FM samen met alle YouTube-helden. Het kan dus niet anders dan weer een succes worden!
©Easybookings