DJ Armin van Buuren heeft maandagavond een eenmalig verrassingsoptreden bij De Vrienden van Amstel Live gegeven. In een uitverkocht Ahoy vloog de dj samen met Kensington door de grootste kroeg van Nederland. Samen brachten ze voor het eerst hun gezamenlijke single Heading Up High live ten gehore.
Van Buuren en de rockband hebben samen grootse plannen. Ze nemen morgen een videoclip op voor Heading Up High, dat ze internationaal willen uitbrengen. Deze zomer zal Kensington optreden tijdens de Armin Only-tournee door Noord-Amerika.
Van Buuren trad niet alleen op met Kensington. Omringd door dansers vertolkte hij ook de hits This Is What It Feels Like en Another You, samen met Mr. Probz.
Te gek
,,Ik ben al jaren met De Vrienden van Amstel Live in gesprek over een samenwerking, maar door mijn drukke schema was het tot nu toe onmogelijk om erbij te zijn in Ahoy”, zegt Armin. ,,Het is te gek om een avond onderdeel te mogen zijn van deze bijzondere show in Nederland. Leuk om samen te zijn met alle collega artiesten.”
De achttiende editie van De Vrienden van Amstel Live telt nog vier shows op 27, 28, 29 en 30 januari. Ze zijn allemaal uitverkocht. In totaal ontvangt Amstel 125.000 bezoekers tijdens de uitverkochte concertreeks.
Bron: ad.nl