Patty Brard & Kees de Bever
Het kersverse gelegenheidsduo Patty Brard & Kees de Bever, “Patty & Keessie”, laten heel Nederland meezingen met hun hitsingle “Feesten in de Stad”. Patty Brard, al tientallen jaren een vaste waarde in de showbusiness, bewijst met deze samenwerking dat ze nog steeds aan de top staat. Kees (Stevens) de Bever is de levenspartner en manager van John de Bever, maar werkt inmiddels ook hard aan een eigen carrière als allround entertainer. Dus zorg dat je je linkerhand omhooooog doet en laat je meevoeren door deze gezellige tune!
Op 14 en 15 december 2024 staan de Bevers met een uniek Kerstspektakel in Ahoy. Patty Brard zal daar uiteraard ook niet ontbreken. Het wordt een mix van de grootste kerstklassiekers, het levenslied en duetten met hele bijzondere gastartiesten die samen met John en Kees deze avond tot een groot feest gaan maken.
WAT KUN JE VERWACHTEN?
Een half uur pure feestvreugde, waarin “Feesten in de Stad” natuurlijk niet ontbreekt! Daarnaast brengen ze een feestelijke LUV-medley en een knallende carnavalsmedley met alleen maar meezingers. Let op: Patty Brard & Kees de Bever zijn te boeken tijdens carnaval. Buiten de carnavalsdagen is, vanwege drukke agenda’s, alles op aanvraag. Wacht niet te lang en grijp deze unieke kans om jouw carnavalsfeest onvergetelijk te maken!
Vanaf 5.555,55