Dijkhonger – Ode aan De Dijk
De populaire Nederlandstalige band De Heeren van Haarlem toert met een twee uur durende show met de naam “Dansen op de Vulkaan”. Een geweldige feest, met hits van o.a. Bløf, de Dijk, Hazes, Doe Maar, De Scène en vele anderen. De band speelt Nederlandstalige poprock nummers. Met gevoel voor precisie en opzwepende dynamiek spelen zij nummers die iedereen kent.
De band staat garant voor een avond dansen tijdens een feest van herkenning.
DijkHonger 2023
De Dijk speelde in 2022 hun laatste show, maar de Heeren van Haerlem houden hun nummers in ere. Elke generatie tot nu toe groeide op met nummers als ‘Binnen zonder kloppen’ ‘Groot Hart’ en ‘Ik kan het niet alleen’. Daarbij dansten zij op de vulkaan, ook als er niemand in de stad was of werden zij wakker in een vreemde wereld. Ze waren ‘Nergens goed voor’, maar in de zevende hemel golft het altijd.
De Heeren van Haerlem is al tien jaar lang één van Neerlands fijnste Nederpop Coverbands. In 2023 toeren zij ter ere van hun tienjarig bestaan met een prachtige ‘tribute aan De Dijk’ show door Nederland.
De Dijk weet niet wat ze mist…
Op aanvraag