Skip to main content

Rockband Navarone stopt na 15 jaar, afscheidsconcert in januari


Geplaatst op: 11-07-2023

Easybookings logo 2016De Nederlandse rockband Navarone gaat stoppen. Dat maakt de groep uit Nijmegen dinsdag bekend op Instagram.

‘De afgelopen 15 jaar hebben we bloed, zweet, tranen, lied, leed, highs, lows en heel veel liefde met elkaar gedeeld’, schrijven de muzikanten. ‘Echter komt aan al het goede een eind. En we zijn nieuwsgierig naar nieuwe expedities buiten Navarone.’

De groep bedankt de fans ‘vanuit de grond van ons hart voor de liefde, support en het bouwen van al die mooie feestjes in de afgelopen 15 jaar!’ Er komt nog een groot afscheidsoptreden in podium Doornroosje in Nijmegen op 5 januari. De verkoop gaat 14 juli van start.

Het eerste album verscheen in 2012 en heette A Darker Shade Of White. Het debuutalbum werd in eigen beheer uitgebracht om zo een minimum aan bemoeienis van buitenaf te garanderen. Daarna brak de groep door met optredens op alle grote festivals. Meerdere albums volgden.

Navarone was in 2018 de eerste band die in The Voice of Holland optrad. De groep bereikte zelfs de finale en eindigde dat seizoen als tweede.

Bron: AD.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.