René van der Gijp reageerde vrijdagavond tóch op zijn avontuurtje met Anny Schilder en klapte uit de school met wat pikante details van die nacht. “Anny gilde het hele hotel bij elkaar.”
Ondanks dat René van der Gijp eerder zijn lippen op elkaar hield over het eenmalige logeerpartijtje, wisten zijn collega’s van Voetbal Inside toch wat informatie te ontfutselen over zijn wilde nacht met de zangeres.
„Het is denk ik wel dertig jaar geleden of zo hoor, maar ik weet wel die Anny gilde zo hard die mensen zaten om vijf uur al aan het ontbijt”, grapte René. “Ik heb nog politie aan de deur gehad.” Johan Derksen deed er vervolgens nog een schepje bovenop en beweerde dat in Volendam wel vaker de brandweer uitrukt als Anny tekeer gaat.
Dinsdag onthulde Anny Schilder zelf dat ze ooit een wilde nacht beleefde met de oud-voetballer toen ze een flinke borrel op had, maar liet details beleefd achterwege. “Het was erg leuk, maar dat liep gewoon een beetje uit de hand. Dat kan wel eens gebeuren”, zei Schilder toen.
“Het was maar een keer en het was erg leuk. (…) Ik vind René nog steeds een erg leuke vent”, besloot de Volendamse. Of ze dat nog steeds zo vindt na zijn uitspraken?
Bron: Telegraaf.nl