Skip to main content

Catherine Keyl slaat weer toe op Gooische huizenmarkt


Geplaatst op: 14-09-2015

Catherine KeylCatherine Keyl heeft een nieuw huis gekocht in Naarden. Hoewel haar oude huis pas net te koop staat voor 549.000 euro, heeft ze alvast haar slag geslagen. De presentatrice heeft volgens Bekende Buren in hetzelfde Gooische plaatsje een herenhuis voor 785.000 euro gekocht.

Haar nieuwe huis, dat te koop stond voor 825.000 euro, heeft een woonoppervlakte van 143 vierkante meter en telt drie slaapkamers en twee badkamers.

De achtertuin is 119 vierkante meter groot en heeft ook een vrijstaande stenen berging. De overdracht van het nieuwe optrekje, dat een rijksmonument is, is op 5 oktober.

Met de verkoop van haar twee-onder-een-kapwoning hoopt La Keyl twee ton winst te boeken.

Bron: AD.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.