Skip to main content

Frank van der Lende opvolger Coen en Sander


Geplaatst op: 27-03-2015

De Coen & Sander ShowBNN-dj Frank van der Lende volgt vanaf 1 juni Coen Swijnenberg en Sander Lantinga op in de middag bij NPO 3FM. Dat heeft de radiozender bekendgemaakt. Hij gaat doordeweeks het programma presenteren tussen 16.00 en 18.00 uur.

Er is een plek vrij, omdat Coen Swijnenberg en Sander Lantinga naar Radio 538 verkassen. Zij maken bij 3FM nu het middagprogramma de Coen & Sander Show.

Van der Lende is 26. Hij presenteert momenteel onder andere That’s Live en Live vanuit Klazienaveen op 3FM.

,,Frank van der Lende is een jonge en interessante radiomaker, een groot muziekliefhebber en hij gaat een verrassend, nieuw middagprogramma maken”, zegt 3FM zendermanager Wilbert Mutsaers.

Gisteren schreef het AD al dat Van der Lende binnenkort de plek in zou nemen van Coen en Sander. 3FM-dj Domien Verschuuren zaaide gisteren verwarring door op Twitter te stellen dat morgen één of twee namen bekend zullen worden gemaakt.

Van der Lende vorige maand in een interview met het AD: ,,Ik vind het jammer dat Coen Swijnenberg en Sander Lantinga weggaan, maar ik ben er ook heel blij mee. Technisch gezien is dit voor mij gewoon heel goed”. En: ,,Ik wil gewoon de beste radio-dj van Nederland worden, van de wereld eigenlijk”.

Door sommigen wordt hij vergeleken met Giel Beelen in zijn begindagen: dwars en op het randje. Van der Lende, wederom in het AD: ,,Het is mijn taak om de boel een beetje op te schudden. Dat past bij mij. Maar echt plat wordt het niet. Ik ga me niet zoals Giel live laten pijpen, daar wordt niemand blij van”.

Bron: AD.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.